Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев

Оригінальні лампи

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід'ємним елементом безпечного керування, особливо в нічний час. Оригінальні лампи Toyota виготовляються відповідно до високих стандартів якості, забезпечуючи безпеку в дорозі.

Лампи Optiwhite (з оптично висвітленого скла)

Нові стильні лампи Toyota Optiwhite підвищують рівень безпеки за будь-яких погодних умов, даруючи спокій у дорозі та привабливий зовнішній вигляд.

Чому варто обирати лампи Optiwhite для Toyota:

 • Підвищений рівень яскравості, контрастності та відблиску 
 • Чітка та поліпшена видимість за будь-яких умов 
 • Тривалий період експлуатації
Газорозрядні ‒ ксенонові (HID - Xenon) лампи

Удосконалена конструкція газорозрядних (High Intensity Discharge) ламп ‒ це те, чого ви раніше не бачили. Вони не лише забезпечують кращу видимість, надаючи у два рази більше світла, ніж звичайні галогенові лампи, але й мають поліпшені екологічні характеристики.

Газорозрядні лампи Toyota володіють низкою переваг:

 • Відмінні світлові характеристики для вашої безпеки та комфорту 
 • Міцна, стійка до нагрівання та вібрацій конструкція 
 • Характеризуються в п'ять разів довшим періодом експлуатації і споживають майже на 50% менше енергії, ніж звичайні лампи
 • Підвищена стійкість завдяки використанню матеріалів, які не містять свинцю та ртуті

  Зверніться до сервісного центру Toyota Центр Миколаїв, щоб замінити наявні лампи на відповідники із технологією Optiwhite або HID - Xenon уже сьогодні та отримайте відмінну продуктивність кожної поїздки.

  Для кожної моделі Toyota існують спеціально розроблені набори ламп. Вони містять найважливіші лампи для заміни у фарах, світлових покажчиках повороту, задніх протитуманних ліхтарях, ліхтарях заднього ходу, задніх габаритних ліхтарях та ліхтарях освітлення номерного знаку.