Ви є тут

Наші співробітники

Тут Ви можете знайти інформацію про представників компанії.

 Тойота Миколаїв Николаев

Туріца Андрій

Директор
 Тойота Миколаїв Николаев

Крашенінніков Генадій

Комерційний директор
 Тойота Миколаїв Николаев

Войцеховська Наталія

Керівник відділу продажу

Natalia.Voytsekhovskaya@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 617 48 73  

 Тойота Миколаїв Николаев

Яцина Дар'я

Консультант відділу продажів

Daria.Yatsyna@kit-t.toyota.ua 

тел.: +38 067 617 48 72 

 Тойота Миколаїв Николаев

Озерова Катерина

Адміністратор сервісу
 Тойота Миколаїв Николаев

Гуляєвська Ольга

Головний Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Мішкова Інна

Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Полуніна Тетяна

Фахівець по роботі з клієнтами

Tatiana.Leonova@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067  617 48 74

 Тойота Миколаїв Николаев

Дорчинець Ольга

Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Возбранний Євгеній

Сервісний консультант

Yevhen.Vozbrannyi@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 617 48 71

 Тойота Миколаїв Николаев

Слабік Наталія

Касир
 Тойота Миколаїв Николаев

Мельничук Олена

Касир
 Тойота Миколаїв Николаев

Кротенко Андрій

Начальник відділу сервісу
 Тойота Миколаїв Николаев

Браганов Олександр

Сервісний консультант

Aleksandr.Braganov@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 617 48 77

 Тойота Миколаїв Николаев

Кіяшко Володимир

Сервісний консультант

Vladimir.Kiyashko@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 671 48 76

 Тойота Миколаїв Николаев

Москальов Вадим

Сервісний консультант

Vadim.Moskalev@kit-t.toyota.ua  

тел.: 067 617 48 80

 Тойота Миколаїв Николаев

Крашенінніков Володимир

Начальник господарської служби
 Тойота Миколаїв Николаев

Гончаренко Денис

Начальник відділу запасних частин і аксесуарів

Denis.Goncharenko@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 617 48 78

 Тойота Миколаїв Николаев

Власюк Віталій

Начальник малярної ділянки
 Тойота Миколаїв Николаев

Ем Денис

Маляр
 Тойота Миколаїв Николаев

Борисов Ярослав

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Лаврусенко Сергій

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Шишка Олег

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Стожук Віктор

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Губанов Володимир

Діагност-електрик
 Тойота Миколаїв Николаев

Пак Станіслав

Діагност-електрик
 Тойота Миколаїв Николаев

Мазараті Юлія

Хостес
 Тойота Миколаїв Николаев

Рагуліна Анна

Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Оганесян Вікторія

Комірник
 Тойота Миколаїв Николаев

Билінкіна Ірина

Хостес
 Тойота Миколаїв Николаев

Василенко Сергій

Механік