Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев

Аксесуари

Оригінальні аксесуари Toyota допоможуть вам отримувати нові враження від кожної поїздки на своєму автомобілі. Завдяки багатому асортименту додаткового обладнання виробництва компанії «Тойота» ви з легкістю зможете додати індивідуальності своєму автомобілю, зробити його ще більш практичним, скористатися технічними новинками.

Переваги оригінальних автомобільних аксесуарів Тойота

У чому ж переваги оригінальних аксесуарів Тойота?

Звичайно ж це якість без компромісів, які гарантують безпеку і зручність використання.

Надійність і довговічність.

Разроблені висококваліфікованими фахівцями спеціально для автомобілів Тойота і мають заводську гарантію.

Оригінальні автомобільні аксесуари Тойота здатні не тільки захистити деякі частини автомобіля, але і додати стилю та індивідуальності в його зовнішній вигляд.

Вирушаючи в подорожі-не забудьте взяти з собою не тільки надійного друга Тойота але і встановити сучасний багатофункціональний навігатор, кріплення для велосипеда, місткий багажний бокс і звичайно комфортне дитяче крісло для самих цікавих мандрівників з яким ваш малюк буде в цілковитій безпеці.

До Вашої уваги пропонується кріплення для iPad (АйПад) або DVD-екран (ДВД-екран), також Ви можете встановити і те й інше на дві різні спинки сидінь. DVD-екрани (ДВД-екрани) можуть відображати однаковий або різний контент, що дозволить кожному із пасажирів насолоджуватись саме тими функціями, які вони оберуть самостійно.

Зручність для користувача

Пульт дистанційного керування забезпечує зручність в управлінні, що дозволяє користувачу користуватись системою без зайвого регулювання ременів безпеки. Завдяки простому інтерфейсу та великим кнопкам система буде зрозумілою та легкою для користувача.

За допомогою підключення безпровідних навушників до Модульної Розважальної Системи користувач не буде відволікати водія та інших пасажирів.

Замовляйте ОРИГІНАЛЬНІ аксесуари в Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т»

Денис- Начальник відділу запасних часнит і аксесуарів        067 617 48 78 Denis.Goncharenko@kit-t.toyota.ua 

Вадим -Консультант відділу запасних часнит і аксесуарів     067 617 48 80 Vadim.Moskalev@kit-t.toyota.ua