Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

Toyota C-HR - створений для людей, які хочуть жити повним життям

Toyota C-HR - принципово новий компактний кросовер з кузовом «купе», світова прем'єра якого відбулася на Женевському автосалоні в 2016. Тойота C-HR  створено як автомобіль нового покоління. Завдяки прекрасному скульптурному дизайну, кросовер неодмінно стане гармонійною складовою активного життя.

Від міських поїздок на важливі зустрічі до заміських поїздок на дозвіллі, новий Toyota C-HR підійде тим, хто любить ретельно працювати і активно відпочивати - він легко буде везти вас по міському життю.

Атлетичний вид Toyota C-HR створює відчуття руху, навіть коли автомобіль нерухомий

Володіючи динамікою хетчбека і зручностями позашляховика, він дарує вам радість водіння по будь-яких дорогах. Toyota C-HR швидко і точно реагує, впевнено проходячи всі повороти, щоб ви отримували задоволення від водіння. Створений водіями для водіїв, Toyota C-HR дає вам прекрасний привід просто покататися.

Поєднання таких компонентів, як профіль купе, м'язисті форми і високе положення кабіни, дозволило створити нову породу автомобілів.

Подібний огранованому коштовному камінню, 5-дверний кросовер Toyota C-HR притягує погляди. Його м'язистий вигляд доповнюють скошені грані і кабіна з плавною лінією даху. Елегантні світлодіодні фари і відмінні задні ліхтарі у вигляді бумерангів зі світлодіодними модулями завершують яскравий новий зовнішній вигляд.

Toyota C-HR – зручність у кожному дотику

Усередині вас вітає салон, який за якістю не поступається кузову. Салон розрахований на п'ятьох дорослих, висока кабіна забезпечує хороший огляд дороги. Широка шкіряна приладова панель з характерними синіми елементами оздоблення і зручні шкіряні сидіння обіймають вас і поміщають в центр подій.

Центральний 8-дюймовий сенсорний екран дозволяє управляти новітньої мультимедійною системою Toyota Touch® 2, в той час як автоматичний кондиціонер і тепле освітлення, в тому числі підстаканники з підсвічуванням, створюють зручність класу «люкс». По всьому салону ви виявите чудові діамантові мотиви, що доповнюють дизайн кузова Toyota C-HR.

Побачивши новий Тойота C-HR одного разу, ви захочете зустрітися з ним знову!