Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

Toyota Hilux кидає виклик неможливому

Оновлений Toyota Hilux  - легендарний пікап, який залишає враження скрізь, де він з’являється, починаючи з моменту свого створення (1968 р).

Модернізовані рама та корпус кузова, високоякісний інтер’єр салону та поліпшені здатності до буксирування роблять новий Toyota Hilux найвидатнішим зразком інженерної думки у виробництві пікапів.

Яке б завдання не стояло перед новим Toyota Hilux —його ніщо не зупинить!

Автомобіль для активного способу життя

В новій версії Тойота Хайлакс більш міцна рама і нова підвіска забезпечують плавність ходу і керованість в будь-якій ситуації. Завдяки оновленню передавальних чисел коробки передач покращилася динаміка ходу. При русі в складних умовах ви можете завжди покластися на активну антипробуксовну систему (A-TRC) і блокування заднього диференціала для досягнення оптимального зчеплення з дорогою. Всі ці вдосконалення допомагають досягти унікального відчуття комфорту як при русі по дорозі, так і в умовах бездоріжжя.

Виняткові позашляхові можливості Toyota Hilux

Щоб підняти легендарну міцність і витривалість Hilux на новий рівень, інженери Toyota створили абсолютно нову раму і допрацювали структуру кузова для підвищення жорсткості. Абсолютно всі компоненти Хайлакс надійні та готові до проходження найсуворіших випробувань.

Загальна довжина Hilux стала більше і склала 5330 мм, а в подвійній кабіні ви знайдете елементи, характерні, з одного боку, для традиційних функціональних пікапів, а з іншого - для зручних позашляховиків. Салон став більш просторим: тепер всі пасажири можуть розміститися тут з комфортом. У передній частині було збільшено простір над головою і в області плечей.

Hilux виділяється мужнім дизайном кузова з впізнаваними рисами позашляховиків Тoyota.