Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

Toyota Land Cruiser 200 - еталон надійності та якості

Land Cruiser 200 вражає своїм виглядом та стійкістю! Легендарний автомобіль набув ще більшої вишуканості та міці, став виглядати переконливіше та брутальніше. Він не схибить на найважчих ділянках пересічної місцевості та у горах. Завдяки своєму вражаючому зовнішньому оформленню, розкішному інтер’єру салону та поліпшеним ходовим якостям він уособлює досконалий повноприводний автомобіль.

 

Land Cruiser 200 – це ексклюзивний екстер'єр та розкішний інтер’єр

Затемнені головні фари, хромовані бокові молдинги та ручки дверей, інтегровані бокові підніжки з підсвічуванням, 17-дюймові (6 спиць) і 18-дюймові (12 спиць) диски роблять неповторний акцент в екстер'єрі і підкреслюють статусність.
Ромбовидна прострочка шкіряної оббивки крісел і дверей та оздоблення стелі чорного кольору створюють особливу атмосферу в салоні преміального позашляховика.


Легенда, перевірена часом

Поєднуючи перевірені часом напрацювання і передові технології, Ленд Крузер 200 зробить ваш рух впевненим і комфортним.
Міцна довговічна рамна конструкція забезпечує легендарну надійність Land Cruiser 200 під час поїздки по будь-якій поверхні, вона може витримувати значні навантаження без деформацій при використанні в суворих умовах бездоріжжя. 

Land Cruiser 200 виділяє також надзвичайно широке застосування передових технологій, які дають зручність в користуванні автомобілем навіть на найбільш несприятливих поверхнях. Технологічне оснащення допомагає водієві і сприяє безпеці на дорозі.

Новий Land Cruiser 200 обладнаний однією з найбільш всебічних, технічно вдосконалених систем активної і пасивної безпеки, як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі.


Toyota Land Cruiser 200 підкорює будь-які маршрути і ландшафти.