Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

ЗАЛИШТЕ #ЗВИЧАЙНЕ_ПОЗАДУ

Toyota C-HR - принципово новий компактний кросовер з кузовом «купе», світова прем'єра якого відбулася на Женевському автосалоні в 2016. Тойота C-HR  створено як автомобіль нового покоління. Завдяки прекрасному скульптурному дизайну, кросовер неодмінно стане гармонійною складовою активного життя.

Від міських поїздок на важливі зустрічі до заміських поїздок на дозвіллі, новий Toyota C-HR підійде тим, хто любить ретельно працювати і активно відпочивати - він легко буде везти вас по міському життю.

Атлетичний вид Toyota C-HR створює відчуття руху, навіть коли автомобіль нерухомий

Toyota C-HR – емоційний, елегантний, прогресивний кросовер для міста – діамант модельного ряду Toyota. Вдосконалений дизайн зробив автомобіль ще більш яскравим, спокусливим та помітним у потоці.

ГІБРИД НАСТУПНОГО РІВНЯ

Модель отримала нову гібридну силову установку з потужним 2,0-літровим двигуном Dynamic Force, сумарною потужністю 184 к.с. Завдяки миттєвому прискоренню динамічний гібрид Toyota C-HR Hybrid викликає більше емоцій та задоволення за кермом, а низка удосконалень забезпечує тишу та комфорт.

НАДЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН

Новий Toyota C-HR зберіг свій традиційний фірмовий дизайн, а купеподібні лінії й надалі створюють виразний та прогресивний стиль автомобіля, а головна оптика та задні ліхтарі модернізовані з використанням світлодіодної технології преміум-класу.

ПІДТРИМКА APPLE CARPLAY ТА ANDROID AUTO

Нова мультимедійна система забезпечує повну інтеграцію смартфонів з Apple CarPlay та Android Auto.

Побачивши новий Тойота C-HR одного разу, ви захочете зустрітися з ним знову!