Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев

"Автомобіль твоєї мрії - 2020"

Дорогі друзі, раді вам повідомити що, стартує 8-ий Національний конкурс дитячого малюнка "Автомобіль твоєї мрії - 2020".

Умови дуже прості. Потрібно намалювати кольоровий малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії». Робота учасника має бути виконана фарбами, олівцями, маркерами, фломастерами або іншими засобами для малювання (окрім застосування цифрових технологій) у форматі А3 або А4 . Заявку можна отримати та заповнити в дилерському центрі Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т»  чи завантажити її з офіційного сайту конкурсу за посиланням dreamcar.toyota.ua та заповнити самостійно.

СТРОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс проводиться у строк з 12 грудня 2019 року по 09 лютого 2020 року включно

Також враховується наступне:

1) вік Учасника повинен відповідати віковим категоріям, що визначаються цими Правилами;

2) учасник повинен бути громадянином України;

3) заборонено подавати для участі у конкурсі раніше оприлюднені малюнки, малюнки, які брали участь у будь-якому іншому конкурсі, а також такі, що порушують будь-які права третіх осіб;

4) Малюнки повинні бути подані на аркушах паперу А3 або А4;

5) Малюнки повинні бути виконані від руки самим Учасником;

6) при створенні Малюнка допускається використання будь-якого типу паперу, будь-якого засобу для малювання – будь-якої фарби, в тому числі акварель, кольорових маркерів, пастельних олівців тощо, проте ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ;

7) Малюнки Учасників мають бути виконані згідно з темою Конкурсу;

8) Малюнок Учасника має бути кольоровим (не чорно-білим).

5.4. Учасник може подавати на участь у Конкурсі будь-яку кількість малюнків .

5.6. Кожна подана конкурсна робота повинна супроводжуватися заявкою на участь у Конкурсі та анкетою, заповненими в електронній формі (у форматі PDF) друкованими літерами, роздрукованими та підписаними законними представниками Учасників. Форми заявки на участь у Конкурсі та анкети можна завантажити на веб-сайті за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua або отримати та заповнити в .

6.2. Всі Учасники Конкурсу розподіляються за наступними віковими категоріями:

– діти до 7 років включно;

– діти від 8 до 11 років включно;

– діти від 12 до 15 років включно.

6.5. Учасники, Конкурсні роботи яких посіли з першого по третє місце у кожній віковій категорії, надалі у тексті цих Правил будуть поіменовані як «Переможці».

ПРИЗОВИЙ ФОНД

7.1. Призами Конкурсу є:

а) за перше місце у кожній віковій категорії – графічний планшет ;

б) за друге місце у кожній віковій категорії – iPad;

в) за третє місце у кожній віковій категорії – планшет.

Намалюй мрію — створи майбутнє.

Ознайомитися з детальними умовами та правилами конкурсу, завантажити форму заявки та анкету для участі можна на сайті: http://www.dreamcar.toyota.ua або отримати інформацію в офіційного дилера Toyota Центр Миколаїв  « КиТ-Т »