Ви є тут

Наші співробітники

Тут Ви можете знайти інформацію про представників компанії.

 Тойота Миколаїв Николаев

Туріца Андрій

Директор
 Тойота Миколаїв Николаев

Крашенінніков Генадій

Комерційний директор
 Тойота Миколаїв Николаев

Яцина Дар'я

Начальник відділу продажів

Daria.Yatsyna@kit-t.toyota.ua 

тел.: +38 067 617 48 72 

 Тойота Миколаїв Николаев

Леонова Тетяна

Старший консультант відділу продажів

Tatiana.Leonova@kit-t.toyota.ua 

тел.: +38067  617 48 74

 Тойота Миколаїв Николаев

Богатюк Юлія

Молодший консультант відділу продажу

 Julia.Bogatyuk@kit-t.toyota.ua

 +38 (067) 617 48 71

 Тойота Миколаїв Николаев

Кротенко Андрій

Начальник відділу сервісу
 Тойота Миколаїв Николаев

Шкуренко Тетяна

Сервісний консультант

Tatiana.shkurenko@kit-t.toyota.ua

+38 067 617 48 73

 

 

 Тойота Миколаїв Николаев

Кіяшко Володимир

Сервісний консультант

Vladimir.Kiyashko@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 671 48 76

 Тойота Миколаїв Николаев

Антощук Микола

Фахівець з гарантії ,сервісний консультант

Nikolay.antoshchuk@kit-t.toyota.ua

 

+38 (067) 617 48 77

 

 Тойота Миколаїв Николаев

Гончаренко Денис

Начальник відділу запасних частин і аксесуарів

Denis.Goncharenko@kit-t.toyota.ua 

тел.: 067 617 48 78

 Тойота Миколаїв Николаев

Ткачук Вероніка

Адміністратор сервісу ,фахівець по роботі з клієнтами
 Тойота Миколаїв Николаев

Москальов Вадим

Сервісний консультант

Vadim.Moskalev@kit-t.toyota.ua  

тел.: 067 617 48 80

 Тойота Миколаїв Николаев

Редчук Ольга

Хостес
 Тойота Миколаїв Николаев

Мазараті Юлія

Хостес
 Тойота Миколаїв Николаев

Сарницька Людмила

Адміністратор відділу продажу, інспектор з кадрів

Lyudmila.Sarnitskaya@kit-t.toyota.ua

тел.: +38 (067) 741 53 76

 Тойота Миколаїв Николаев

Оганесян Вікторія

Комірник
 Тойота Миколаїв Николаев

Крашенінніков Володимир

Начальник господарської служби
 Тойота Миколаїв Николаев

Слабік Наталія

Касир
 Тойота Миколаїв Николаев

Мельничук Олена

Касир
 Тойота Миколаїв Николаев

Гуляєвська Ольга

Головний Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Мішкова Інна

Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Галімова Анна

Бухгалтер
 Тойота Миколаїв Николаев

Пак Станіслав

Діагност-електрик
 Тойота Миколаїв Николаев

Губанов Володимир

Діагност-електрик
 Тойота Миколаїв Николаев

Власюк Віталій

Начальник малярної ділянки
 Тойота Миколаїв Николаев

Шишка Олег

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Стожук Віктор

Механік
 Тойота Миколаїв Николаев

Василенко Сергій

Механік