Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев

Замовити ТО

Ви можете без зайвих проблем замовити час для техобслуговування через інтернет. Ми відправимо вам електронною поштою підтвердження замовлення. Якщо час вашого замовлення пройшов, то ми в найкоротші терміни зв'яжемося з Вами для того, щоб домовитися про новий, зручний для Вас час обслуговування.

 

Переваги офіційного сервісу Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т» це максимальний ступінь надійності і гарантія якості виконаних робіт.

 Ми заздалегідь готуємося до кожного візиту підбираємо деталі і матеріали, вивчаємо історію обслуговування автомобіля.

Всі роботи виконуємо в суворій відповідності з регламентом Тойота, використовуємо тільки професійне обладнання, інструменти та володіємо всією необхідною технічною документацією і програмним забезпеченням для виконання робіт на дилерському рівні.

У нас повністю укомплектований штат кваліфікованих співробітників, механіків і майстрів які в найкоротші терміни готові виконати ремонт вашого автомобіля потрібно тільки вибрати зручний для вас день і час.

Наш підхід: висока якість і чесність.

Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т» пропонує клієнтам Тойота новий погляд на якість обслуговування адже тут завжди кваліфікованій і комфортніше, якісніше і надійніше, ви оточені максимальною увагою і турботою, а подальша експлуатація стає безпечніше.

(067) 617 48 76 Володимир
(067) 617 48 80 Вадим
Фахівець з гарантії, сервісний консультант:
(067) 617 48 77 Микола
Сервісний консультант:
(067) 617 48 73 Тетяна
:
: