Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

Toyota Highlander - рішучій і безкомпромісний!

Атлетичні форми нового стильного та динамічного Тойота Хайлендер справляють сильне враження при кожній зустрічі з ним. Стильний дизайн, якісний інтер'єр і передові технології  надають процесу водіння плавності і чіткості. Toyota Highlander ідеально проявляє себе і в міський місцевості, і сільській .

Highlander має атлетичний та елегантний вигляд

Інтер'єр преміум-класу, високоякісні матеріали обробки, м'яке контурне підсвічування інтер'єру, регульована підтримка ніг, місткий бокс-підлокітник з подвійною кришкою зрушення - кожен нюанс покликаний зробити будь-яку вашу поїздку в Тойота Хайлендер кращою.

Потужний  і технологічно досконалий двигун об'ємом 3,5 літра в парі з 8-ступінчастою АКП (можливий також 2,7-літровий двигун)  наділяє Хайлендер відмінними динамічними характеристиками і дарує абсолютну впевненість в русі. Інженери розробили двигун нового покоління для Toyota Highlander, який має ідеальну комбінацію потужності, економічності та екологічних характеристик.

Нова решітка радіатора, верхня частина якої об'єднана з блоком фар з інтегрованими світлодіодними ходовими вогнями, підкреслює динамічний характер нового Toyota Highlander.


Toyota Highlander – автомобіль, готовий до будь-яких випробувань

Інновації дозволяють ставному Тойота Хайлендер відчувати себе вільно навіть на вузьких вулицях міста. Завдяки 4 камерам огляду парковка в обмеженому просторі не викличе у вас ніяких труднощів

Витончені світлодіодні задні ліхтарі і рельєфні задні крила разом з новими двоколірними колісними дисками надають Toyota Highlander потужного і завершеного вигляду.

Toyota Highlander ідеально підходить для будь-яких кліматичних умов завдяки системі клімат-контролю, вентиляції передніх сидінь і пакету зимових опцій.

Особливу увагу приділено технології мультимедіа, допоміжних систем управління і комфорту під час подорожі. Новий кросовер оснащений мультимедійною системою Toyota Touch 2 з вбудованою навігацією Go Plus. Система підтримує розпізнавання голосових команд, сумісність з мобільними пристроями по каналу Wi-Fi, відображення карт в 3D-режимі.

Кожна деталь нового Highlander спрямована на те, щоб перетворити перебування за кермом кросовера в задоволення.