Сервіс Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т» - це максимальний ступінь надійності та гарантія якості виконаних робіт.

Ми заздалегідь готуємося до кожного візиту, підбираємо деталі і матеріали, вивчаємо історію обслуговування автомобіля.

Всі роботи виконуємо в суворій відповідності з регламентом Тойота, використовуємо тільки професійне обладнання, інструменти та володіємо всією необхідною технічною документацією і програмним забезпеченням для виконання робіт на дилерському рівні.

У нас повністю укомплектований штат кваліфікованих співробітників, механіків і майстрів, які в найкоротші терміни готові виконати ремонт вашого автомобіля, потрібно тільки вибрати зручний для вас день і час.

Наш підхід: висока якість і чесність.

Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т» пропонує клієнтам новий погляд на якість обслуговування, адже тут завжди кваліфікований персонал, комфорт, якість і надійність, а ви оточені максимальною увагою і турботою, подальша експлуатація стає безпечніше.

  • Якість Toyota: кожна операція під час технічного обслуговування або ремонтних робіт буде виконана у відповідності до найсуворіших технічних нормативів компанії «Тойота».

  • Гарантія бездоганного сервісу: кому, як не нам, найкраще відомо все про ваш автомобіль?! Адже ми його спроектували, виготовили і підготували майстрів для технічного обслуговування вашого авто.

  • Строгий регламент: ви можете бути впевненими у тому, що на офіційній сервісній станції Toyota всі роботи з технічного обслуговування або ремонту вашого автомобіля будуть виконані у відповідності до чітко прописаних процедур та нормативів.

  • Збереження ринкової вартості: для того, щоб гарантувати високу ринкову вартість свого автомобіля, обслуговуйте його на офіційних сервісних станція Toyota. Це стане запорукою тривалої та безпроблемної експлуатації.

  • Цілковита впевненість: наші автомобілі виготовляються у відповідності до найсуворіших нормативів якості, проте для того, щоб убезпечити власників від надмірних хвилювань, ми пропонуємо гарантію на виконані роботи та встановлені деталі.

dsc_2349
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Дилерські центри Toyota суворо дотримуються регламенту виконання робіт та використовують лише оригінальні запасні частини та витратні матеріали Toyota, щоб Ви отримали сервіс найвищої якості. Дотримуючись рекомендованого проміжку між обслуговуваннями вашої Toyota (12 місяців або 15 тис.км пробігу (для моделі Hiace 12 місяців або 10 тис.км пробігу) залежно від того, що настане раніше), Ви зможете бути впевненими у своєму автомобілі.

Переваги офіційного сервісу Toyota
Беремо на себе всі клопоти стосовно автомобіля
Працюємо виключно з оригінальними запчастинами та аксесуарами
Кваліфікований персонал / сучасні технології
Сучасна станція технічного обслуговування з цехом кузовного румонту та малярним цехом
Гарантія на виконані роботи та запасні частини
Програма лояльності
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля