Molodist Kyiv international film festival
c3
ВІДПОВІДНІСТЬ НАЙВИЩИМ СТАНДАРТАМ

Всі оригінальні запасні частини Toyota — результат інтенсивної дослідної діяльності та жорстких процедур контролю якості. Відповідність стандартам якості, надійності та продуктивності досягається за рахунок численних тестів і ретельної перевірки, котру проходить кожна деталь. До наших покупців потрапляє лише продукція, яка відповідає усім жорстким вимогам щодо якості, а це забезпечує безпеку та довгий термін служби автомобіля.

toyota_service_kv_2
ЧОМУ НЕОБХІДНО ОБИРАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ?
  • Висоякоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і покриваються офіційною гарантією Toyota.
  • Оригінальні запасні частини Toyota сконструйовані та виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota.
  • Оригінальні запасні частини сприятимуть збереженню залишкової вартості вашого автомобіля.

Важливо обирати оригінальні запчастини й аксесуари для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у Тойота Центр Миколаїв "КиТ-Т", Ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем.

Оригінальні запчастини:

  • cконструйовані спеціально для вашого автомобіля;
  • відповідають суворим нормативам компанії «Тойота», що висуваються до якості виконання та надійної експлуатації;
  • покриваються офіційною гарантією Toyota (щонайменше на 12 місяців з дати встановлення);
  • встановлюються лише спеціально підготовленими технічними працівниками.

Бездоганна репутація компанії «Тойота» у сфері якості має за основу продуману конструкцію, бездоганне виконання та експлуатаційну надійність наших автомобілів. Ці ж принципи поширюються на наші оригінальні запасні частини. Вони виготовляються із якісних матеріалів та у відповідності до таких самих високих виробничих нормативів, які було застосовано до виробництва вузлів та агрегатів вашого автомобіля під час збірки. Крім того, ви завжди зможете покластися на нас: ми гарантуємо оперативну доставку запасних частин та якісне технічне обслуговування.
Для безпечної та безпроблемної експлуатації обирайте оригінальні запасні частини Toyota! З метою придбання запчастин, будь ласка, звертайтеся до офіційних дилерів Toyota.

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля