Як один з провідних світових автовиробників TOYOTA вкрай серйозно ставиться до обов'язку допомагати у захисті довкілля. Це означає створення транспортних засобів з мінімальним впливом на світ навколо нас. Це стосується не лише характеристик роботи автомобілів; TOYOTA вважає, що важливо також знайти більш чисті, сталі способи виготовлення та поводження із відпрацьованими одиницями.
Десятиріччями TOYOTA досліджує шляхи створення та удосконалення екологічних автомобілів, внаслідок чого з'явився гібридний автомобіль, який вже довів свою цінність у скороченні викидів парникових газів. TOYOTA все ще продовжує працювати в цьому напрямку, плануючи скоротити викиди CO2 від автомобілів на 90% до 2050 року у порівнянні з показниками 2010 року.
Проте мова йде не лише про скорочення викидів CO2. TOYOTA поділяє занепокоєння урядів та споживачів у всьому світі щодо якості повітря та продовжує інвестувати у пошук шляхів зменшення викидів, що безпосередньо впливають на здоров'я людей, такі як оксиди азоту (NOx) та ультрадисперсні частинки (PM).
/
TOYOTA MOTOR EUROPE оголосили про амбітні плани скоротити викиди CO2 від транспортних засобів (від баку до колеса) на 90% до 2050 року.

Правильний автомобіль, у потрібному місці, у потрібний час

У всьому світі люди використовують різні типи транспортних засобів, залежно від свого способу життя. Деяких влаштовує маленька машина для коротких міських подорожей, тоді як інші вимагають більшого і потужного автомобіля для регулярних тривалих поїздок. Тому ми вважаємо, що немає єдиного рішення, коли мова йде про створення найсучаснішого екологічного автомобіля. У процесі розробки гібриду TOYOTA створила низьковуглецеву технологію, яку можна використати для задоволення цих різних вимог.
З того часу як з кінця 19-го століття на транспортних засобах почали застосовувати двигун внутрішнього згоряння, вони в основному використовували паливо з горючих корисних копалин, яке спричиняє викиди CO2 і сприяє глобальному потеплінню. Хоча традиційні двигуни продовжуватимуть відігравати важливу роль у короткостроковій та середньостроковій перспективі, TOYOTA вивчає та розробляє альтернативні джерела, такі як біопаливо з органіки, електрика та, останнім часом, водень. За допомогою такого всеохоплюючого підходу TOYOTA прагне забезпечити кращу екологічну ефективність, створивши правильне авто в потрібному місці і у потрібний час.
"Природні ресурси обмежені. Ми повинні піклуватися про планету. Ми ще маємо передати її майбутнім поколінням".
Акіо Тойода, президент Toyota Motor Corporation

/

На шляху до виробництва найсучаснішої еко-машини TOYOTA проектуватиме різні додатки до існуючої гібридної технології та вивчатиме можливості використання альтернативних видів палива, аби задовольнити різносторонні вимоги з боку клієнтів.

Знайомтеся з сім'єю

Із появою Mirai, першого у світі серійного седана на водневих паливних елементах, асортимент новітніх альтернативних транспортних засобів продовжує зростати. В життя втілюються напрацювання дослідницької лабораторії. У асортименті TOYOTA також є електромобіль для міста, такий як прототип i-ROAD. Постійно зростає кількість гібридних автомобілів та з'явився гібрид plug-in. Разом вони формують технічну дорожню карту нашого шляху до найсучаснішого еко-автомобіля з нульовим впливом на довкілля.
/

Електромобіль

Цей барвистий триколісний автомобіль з електроприводом використовується у пілотному проекті як складова системи громадського транспорту у Греноблі у Франції.
/

Гібрид

Prius був першим з гібридів, який надійшов у продаж 1997 року. З тих пір кількість реалізованих транспортних засобів неухильно зростає, на сьогодні існує близько 30 різних моделей.
/

Рlug-in гібрид

Модель гібриду з акумулятором Prius Рlug-in стала "черговим кроком" у процесі вдосконалення лінійки гібридів, запущеному у 2012 році за результатами трирічної дослідницької програми в Страсбурзі та інших місцях по всьому світу.
/

Паливні елементи

Mirai, представлений у Європі у 2015 році, - це перший в світі седан, який працює на водневих паливних елементах.

Складання карти шляху до сталої мобільності

Технологічна дорожня карта TOYOTA передбачає широкий спектр екологічних технологій, зокрема це гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Кожна технологія наближає нас до мети створення найсучаснішого еко-автомобіля. До 2050 року ми мусимо скоротити викиди CO2 своїх продуктів на 90% у порівнянні з рівнем 2010 року. Це амбітне завдання, але ми вирішили розробляти та вдосконалювати нові технології та виводити їх на ринок, аби перевірити їхні переваги на практиці.
Технологія гібридного синергетичного приводу Hybrid Synergy Drive, що має численні нагороди, є основною у дорожній карті, її застосовуватимуть у всіх силових агрегатах. Проект приводу передбачає, що його легко можна адаптувати для використання в різних типах автомобілів. У plug-in гібридах він практично не змінюється, але використовується більш потужний акумулятор, який можна заряджати від зовнішнього джерела живлення. У електрокарах цей формат простіший, оскільки не використовується бензиновий двигун, лише потрібний потужнішій електромотор. У гібридах на паливних елементах бензиновий двигун замінюється набором паливних елементів, які генерують електроенергію з водневого палива, не виділяючи шкідливих вихлопних газів.

Інші способи "озеленення"

/

Біопаливо

TOYOTA досліджує, як органічні матеріали, навіть відходи, можна використовувати у якості джерела палива для автомобілів.
/

Традиційні двигуни

Паралельно із розробкою альтернативних силових агрегатів, TOYOTA все ще прагне зробити традиційні двигуни більш екологічно чистими.
/

Еко-водіння

Прості зміни в стилі керування автомобілем можуть значно скоротити споживання палива та викиди, а також заощадити ваші гроші.
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля