trejd1
Програма Трейд-Ін від Toyota

Продаж вживаних авто в Тойота Центр Миколаїв ТОВ "КиТ-Т".

Тойота Центр Миколаїв ТОВ "КиТ-Т" представляє вам унікальну програму Трейд - Ін від TOYOTA, по якій ви швидко і вигідно зможете продати авто або здійснити обмін авто на авто з пробігом або на новий автомобіль Toyota.

Викуп авто - оцінка, де продати авто?

Тепер для того щоб обміняти або терміново продати авто, вам не потрібно розміщувати або шукати оголошення на різноманітних сайтах і витрачати час і гроші в пошуках прийнятного варіанту викупу автомобіля. Співробітники Тойота Центру Миколаїв ТОВ "КиТ-Т" допоможуть зробити терміновий викуп авто за вигідними для вас умовами протягом одного дня.

Ваш автомобіль технічно або морально застарів або Ви просто хочете оновити його з мінімальними витратами? Скористайтеся послугою ТРЕЙД-ІН в офіційному автоцентрі Тойота “Артсіті” в Харкові на вул. Клочківській, 59. Сьогодні це один з найшвидших і зручних способів отримання нового автомобіля.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБМІН СТАРОГО АВТО НА НОВИЙ? ДУЖЕ ПРОСТО:

  1. Ви заповнюєте заявку нижче або повідомляєте нам про свій намір іншим зручним для Вас способом . В найближчий робочий час, консультант відділу ТРЕЙД-ІН зв’яжеться з Вами для уточнення деяких деталей і домовиться про зручний для Вас час візиту в автосалон для проведення діагностики та технічної експертизи Вашого автомобіля з пробігом.
  2. Доки відбувається діагностика Вашого авто з пробігом, Ви обираєте новий автомобіль з модельного ряду Тойота.
  3. За результатами діагностики менеджер відділу ТРЕЙД-ІН повідомляє оцінену вартість автомобіля і суму доплати за новий автомобіль, який Ви обрали. Якщо Вас, як покупця все влаштовує, оформляється угода купівлі-продажу.

За вашим бажанням, Ви можете оформити кредит на суму доплати за новий автомобіль.

Автосалон бере на себе оформлення документів и всіх юридичних питань, з мінімальним ризиком та заощадженням Вашого часу.
Все! Ви власник нового автомобіля!

ВАША АБСОЛЮТНА ВПЕВНЕНІСТЬ ТА СПОКІЙ

Основні переваги ТРЕЙД-ІН в автосалоні офіційного дилера Тойота “Артсіті” на Клочківській, 59:

• економія особистого часу
• не потрібно готувати автомобіль до продажу
• виставляти оголошення на рекламних платних майданчиках
• перекроювати свій графік, витрачаючи час на покази автомобіля
• Вам не дзвонять «перекупи»
• Ніяких ризиків при отриманні грошей
• Можливість отримання оплати безготівковим розрахунком і т.п.

Зробіть перший крок до мети – заповніть заявку.

Обмін авто в Тойота Центр Миколаїв ТОВ "КиТ-Т"

Для того, щоб терміново продати авто або обміняти його на нову Toyota або автомобіль з пробігом ви можете заздалегідь обговорити зручне для вас час з нашими менеджерами - Відділ продажу

Для отримання додаткової інформації:
Бажаний канал комунікацій
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля