Ми в Toyota безупинно шукаємо шляхи зменшення нашого впливу на довкілля. У розділі "Краща планета" ви дізнаєтесь, що ми зробили, робимо і плануємо здійснити у майбутньому, аби досягти гармонії між людьми, продуктами та планетою.

Чотири рятівні човни для Кращої планети

Toyota встановила пріоритет у розробці методів виробництва та транспортних засобів, які мають менший вплив на довкілля. Наше кредо - це чотири рятівні човни: скорочення, вторинне використання, переробка та відновлення. Ці прості слова точно характеризують наші спроби покращити ситуацію з довкіллям шляхом вдосконалення процесу розробки та виробництва транспортних засобів і їхньої експлуатації, а також їхньої безпечної утилізації після закінчення строку використання.
Кредо у вигляді чотирьох рятівних човнів допомагає мінімізувати використання цінних природних ресурсів та скоротити викиди вуглецю. Це також допомагає дбати про те, як зробити майбутні автомобілі більш чистими та ефективнішими, використовуючи інноваційні матеріали та альтернативні енергоджерела. Цей підхід веде нас до нашої мети - найсучаснішого екологічного автомобіля, який має нульовий вплив на довкілля на кожному етапі свого життєвого циклу.
/
/

Скорочення

Скорочувати споживання у світі.
/

Вторинне використання

Продовжувати ресурс та срок використання продукту.
/

Переробка

Переробляти для скорочення споживання первинних матеріалів.
/

Відновлення

Відновлювати для мінімізації відходів.

Скорочення

Скорочення - це зменшення споживання та пом'якшення впливу на довкілля. Це стосується всієї діяльності Toyota, від проектування автомобілів, яке зменшує вплив на довкілля до виробничих процесів, де досягається економія ресурсів і мінімізується забруднення.
/
/
/
/
/

Вторинне використання

Елементи, які неможливо виключити з виробничого процесу, слід використовувати багаторазово. Адже багато частин автомобіля можна відновити і використати знову. Це ж стосується і транспортних засобів, належних до списання. Вони можуть містити чимало запасних частин, які доцільно реставрувати та використати ще раз. Тож у наших виробничих операціях ми переконуємося, що повторно споживаємо якомога більше ресурсів, таких як вода та будь-які інші сировина та матеріали.
/
/
/
/
/

Переробка

Переробка скорочує потреби у первинних ресурсах та матеріалах для створення нових продуктів. Toyota використовує перероблені матеріали у виробництві нових автомобілів і шукає шляхи переробки компонентів транспортних засобів, таких як частини акумуляторів гібридів. При проектуванні всіх транспортних засобів передбачаються варіанти переробки запчастин.
/
/
/
/
/

Відновлення

Щоб звести відходи до абсолютного мінімуму, Toyota намагається відновити як можна більше у процесі виробництва. Також Toyota працює з партнерами-фахівцями, аби найкращим чином утилізувати транспортні засоби. Навіть залишки відходів можуть бути використані, наприклад, як альтернативне джерело палива для промисловості.
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля