Ви є тут

 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев
 Тойота Миколаїв Николаев

Toyota Yaris – натхнення від кожної подорожі

Toyota Yaris – компактний, тихий та зручний автомобіль, з кузовом хетчбек. Вдосконалений двигун Яріс дозволяє найефективніше витрачати паливо.

Toyota Yaris – стиль, який заряджає вас енергією

Інтер'єр Yaris став більш сучаснішим та стильним завдяки тюнінгу сидінь, новим вентиляційним отворам, декоративній панелі, мультимедійному екрану та підсвічуванню приладів. Плавніший рух нової Yaris надихає та дає відчуття польоту. Ідеальний 1,5-літровий VVT- іЕ двигун забезпечує потужну швидкість та ефективне споживання пального. Оснащення Yaris здатне задовольнити найвибагливіші вимоги.

Yaris – розумний і надійний автомобіль

Вам забезпечено цілковитий контроль над новим  Тойота Яріс!  Чітко та швидко переглядати інформацію щодо керування автомобілем ви зможете завдяки 4,2-дюймовому кольоровому мультиінформаційному TFT-дисплею. Можливість повністю контролювати музику, телефонні дзвінки та інші сервіси у подорожах дає мультимедійна система Toyota Touch® 2.

Активні технології надають вам впевненість навіть у найскладніших ситуаціях на дорозі. Які би сюрпризи не піднесла вам дорога, в місті чи на заміському шосе - ваш Yaris готовий до всього!

Нова Toyota Yaris – це витонченість, зручність та контроль в кожній поїздці

Новий Yaris викликає звикання! Смілива гамма кольорів, енергійні риси і стильний дизайн говорять не тільки про безпечне і комфортне водіння, вони заряджають вас своєю енергією після кожної подорожі. Висловіть себе та справляйте враження з Toyota Yaris!