Автомобіль твоєї мрії - 2024

Новини
Діє до 19 лютого 2024 р.
Дата публікації: 19 грудня 2023 р.
toyota_drawing_key_23_24_v2_12222222_kopia3333

РОЗПОЧАВСЯ ДВААДЦЯТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «АВТОМОБІЛЬ ТВОЄЇ МРІЇ – 2024»

 

TOYOTA. СТВОРЮЮЧИ МАЙБУТНЄ РАЗОМ

 

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2024» від компанії Тойота-Україна. Прийом робіт триватиме з 19 грудня 2023 року по 19 лютого 2024 року.

 

Цього року до конкурсу допускаються роботи двох видів: намальовані від руки або створені за допомогою комп’ютерних технологій.  

Для участі в конкурсі необхідно підготувати малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Toyota в Україні.

Робота учасника може бути створена від руки у форматі А3 чи А4 або за допомогою комп’ютерної графіки у розмірі 1-5 МБ (з розширенням приблизно 300 dpi). Дозволено використовувати будь-який тип паперу й засобу для малювання: фарби, кольорові маркери, фломастери, пастельні олівці тощо. До конкурсу допускають лише кольорові малюнки.

 

Для участі у конкурсі потрібно скористатися одним із наведених нижче варіантів.

Якщо подається малюнок від руки, потрібно:

  • принести малюнок у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом із представником Toyota;

або

  • завантажити заявку на сайті, заповнити та надіслати разом із роботою у найближчий дилерський центр Toyota на адресу, що вказана на сайті конкурсу.

Якщо подається робота, створена за допомогою комп’ютерної графіки, потрібно:

  • принести digital-малюнок на USB-флеш-носії у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом з представником Toyota;

або

  • надіслати роботу на електронну адресу дилерського центру, яка зазначена в правилах конкурсу, а заявку відправити поштою або Новою поштою на адресу дилерського центру, що вказана на сайті конкурсу.

Приймаються лише заявки, з підписом батьків або опікунів, заповнені на комп’ютері.

 

Конкурс проходить серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:

  • 1-ша категорія — діти віком до 7 років;
  • 2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років;
  • 3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно.


Цьогоріч переможців конкурсу визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли відомі українські митці:

 Роман Мінін, сучасний художник монументального й цифрового мистецтваЙого роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. Роман уже декілька років поспіль є почесним членом журі та амбасадором конкурсу в Україні.

 Сергій Майдуков, український художник, ілюстратор. Його роботи прикрашають обкладинки та сторінки всесвітньо відомих видань, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Washington Post тощо. Сергій є одним із відомих представників медіа-арту в Україні.

  Ольга Балашова, мистецтвознавиця, викладачка, голова ГО Музей сучасного мистецтва. Ольга з командою працє над створенням в Україні професійної музейної інституції сучасного мистецтва.  • У кожній віковій категорії буде обрано по три переможці, які отримають цінні подарунки:

Переможців XII Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» буде обрано 04 квітня 2024.


Роботи учасників, що, за результатами змагання, посіли перші три місця в кожній віковій категорії, братимуть участь у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2024», що відбудеться у 2024 році у Японії. Організатором конкурсу є компанія Toyota Motor Corporation.

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2024» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна».

Детальні умови та Офіційні правила конкурсу – на сайті https://dreamcar.toyota.ua/terms.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля