Toyota Миколаїв облаштовує осередок тепла

Новини
Дата публікації: 13 лютого 2023 р.
toyota_1920x1080

 

Від 13 лютого Тойота Центр Миколаїв«КиТ-Т» — це вже не просто місце, де можна придбати й обслужити автомобіль. Відтепер для мешканців міста, дилерський центр стане осередком тепла та затишку.

Завдяки автономним джерелам енергії тут можна зігрітися, погортати стрічку новин, якщо ви вже давно без зв’язку, підзарядити гаджети чи попрацювати за ноутбуком. В «Осередках тепла» також можна відпочити з дітьми під час блекауту — допомогти їм зробити домашнє завдання, подивитися мультики чи навіть підготувати малюнок на конкурс.

Завдяки спільним зусиллям «Тойота-Україна», Toyota Motor Europe і дилерському центру пункт обігріву забезпечений всім необхідним для комфортного перебування: кріслами, стільцями, пледами, подушками та винятковою атмосферою гостинності.

Що вирізняє «Осередки тепла Toyota»?

  • Постійне резервне живлення. Адже дилерський центр оснащений генераторами та портативними зарядними станціями. Тому, навіть якщо генератор потрібно буде відключити, живлення подаватиметься від станцій. Також додатково є павербанки та будь-які зарядні пристрої для ваших гаджетів.
  • Завжди тепло. Центр вже має альтернативні способи опалення. Тож у разі тривалого блекауту застосовуватимуться портативні обігрівачі.
  •  А ще тут є стабільний зв’язок. Ми маємо супутникові системи, інші підключені до інтернету за допомогою оптоволокна. Це дає змогу бути онлайн, поки є електрика у провайдера.
  • Вітамінні напої. Це допоможе зігрітись та підтримати здоров'є кожного співгромадянина, хто цього потребує.

Отже, якщо ви шукаєте місце, де є світло, тепло та вайфай, де можна випити чай та каву і де на вас радо чекають, тоді Вам саме до нас!

Дбати про клієнтів — філософія бренда. Велика сім’я Toyota не стоїть осторонь і доводить, що навіть у темні часи можна бути джерелом світла та тепла, яке зігріє не одну українську родину. Чекаємо в гості!

 

Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т»
м. Миколаїв, Херсонське шосе, 109

тел: +38 (0512) 71 00 00

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля