Ваш автомобіль – це цінність, яку хочеться вберегти від непередбачуваних моментів. Мінімізувати наслідки пошкоджень автомобіля та відчувати себе впевнено допоможе вчасно оформлена страховка.

КАСКО і ОСЦПВ (автоцивілка) - в чому різниця?

Автоцивілка або ОСЦПВ в Україні є обов’язковим видом страхування автотранспортних засобів. Це  страхування цивільно-правової відповідальності водія за шкоду, якої він може завдати в разі настання ДТП іншим водіям та іншим транспортним засобам.

Якщо водій спричинить ДТП, то завдані потерпілому збитки відшкодовуватиме не водій-винуватець ДТП, а страхова компанія, з якою він уклав договір ОСЦПВ.

Відшкодування по даному полісу має обмеження по сумі, а також не покриває витрати на відновлення власного автомобіля,відшкодування пов’язані з викраденням, пошкодженням та іншими збитками.

Якщо ж Ви хочете отримати страхове покриття більшості або навіть всіх  можливих ризиків, що можуть статися з автомобілем, обирайте продукт КАСКО.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля здійснюється на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Це дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

У рамках програми «Тойота Страхування» в Тойота Центр Миколаїв "КиТ-Т" кожен власник автомобіля Toyota та інших марок має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. 

Переваги КАСКО:

  • широкий перелік ризиків, що покриваються. Договір КАСКО покриває збитки, отримані не тільки внаслідок ДТП, а й інші збитки, які можуть статися незалежно від рівня досвідченості і віку водія, такі як: викрадення автомобіля, пошкодження автомобіля градом, камінням, що вилітають з-під коліс під час руху, пошкодження автомобіля третіми особами тощо.;
  • відсутність територіальних обмежень (перетинаючи кордон, водієві не доведеться оформляти нову страховку);
  • можливість розширити дію договору на будь-яку людину без будь-яких обмежень;
  • можливість відшкодування збитків на евакуацію транспортних засобів, стоянки, набір документації та оплату послуг фахівців;
  • лояльний підхід компаній до оплати поліса (розстрочка платежів).

Вартість договору КАСКО залежить від багатьох факторів. Основними є умови страхового покриття, які для себе вибирає клієнт. Це — перелік застрахованих ризиків, розмір франшизи, умови розрахунку та виплати страхового відшкодування, кількість і вік водіїв, які будуть керувати застрахованим автомобілем та інше. На ціну також впливає вартість і марка транспортного засобу, регіон, у якому зареєстрований власник автомобіля й інші фактори.

Існують різні програми КАСКО. Підберемо для Вас оптимальний варіант.

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • громадянський паспорт та ідентифікаційний код;
  • посвідчення водія.

Наші фахівці виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним. Процедура оформлення приємно здивує Вас оперативністю.

Головними перевагами страхування є надійний захист автомобіля (24/7), захист нерухомого майна, захист життя та здоров'я, безпечний відпочинок, тощо.

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», умови стархування, інформація про спеціальні умови для власників Тойота, індивідуальний прорахунок умов страхування можливо отримати у фахівців відділу продажів Тойота Центр Миколаїв "КиТ-Т" або за телефоном: 0512-71-00-00.

СТРАХОВІ КОМПАНІЇ-ПАРТНЕРИ:

" "Страхова компанія VUSO заявила про купівлю "АСКА" у Ахметова - портал новин  LB.ua" " ARSENAL STRAKHUVANNYA INSURANCE COMPANY – Association «Ukrainian Union of  Lessors» (UUL)
Бажаєте отримати консультацію по страхуванню?
Заповніть заявку і відповідальний фахівець зателефонує Вам не пізніше, ніж протягом однієї години. Дякуємо!
Бажаний канал комунікацій
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля