Toyota - не лише компанія, що забезпечує комплексні мобільні рішення. Ми - громадяни світу, й, відповідно, несемо відповідальність за планету, тож мусимо залишити її в кращому стані, ніж отримали. У цьому розділі йдеться про зусилля, яких Toyota докладає для формування майбутнього суспільства в гармонії з природою.
"Лише продовжуючи бути лідером у царині захисту навколишнього середовища, ми зможемо досягти успіху."
Дідьє Лерой, виконавчий віце-президент TMC

Підвищення обізнаності

Аби досягти мети зі створення кращого світу для дітей, слід роз'яснити їм важливість проблем довкілля. Тож це - один із основних напрямів нашої роботи. Паралельно ми підвищуємо поінформованість щодо екологічної проблематики наших працівників, а також членів територіальних громад, поряд з якими ми працюємо. Як ми це робимо? Для цього у нас є екологічна кампанія "Зелений місяць" еко-акція "Купив автомобіль? - Посади дерево". У цьому розділі ви дізнаєтесь про те, що поєднує усі ці дуже різні елементи на шляху до досягнення нашої мети з поширення знань.
/

Прогресивне мислення

Раніше люди жили в гармонії з природою. Але у теперішні часи зв'язок значно послабився. Наслідком стали природні катаклізми, на кшталт глобального потепління. Тож нам слід повернутися до першооснов. Як компанія ми з одного боку потребуємо інновацій та нових шляхів підтримання якості життя (економіка), з іншого - збереження і навіть відновлення природи (екологія).
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля