ПРОГРАМА ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ

1. Визначення термінів

 

"Автомобіль(лі)" означає автомобіль(лі) марки Toyota.
"Аксесуар" означає будь-який оригінальний аксесуар, що постачається Дистриб'ютором та є затвердженим Виробником для встановлення та експлуатації на Автомобілі.
"Виробник" в залежності від контексту означає ТМС або ТМЕ.
"Власник" будь-яка фізична або юридична особа, яка має право власності на Автомобіль на підставі відповідного документу, або будь-який представник, що належним чином уповноважений, Власником діяти від його імені такої особи, у тому числі щодо здійснення гарантійного ремонту.
«Гарантійні терміни експлуатації Автомобіля» термін, протягом якого за умови дотримання Власником вимог експлуатаційної документації на Автомобіль, гарантується його використання за призначенням і протягом якого Виробник виконує гарантійні зобов’язання. Призначення автомобіля визначається у експлуатаційній документації, яка додається до нього.
Виробник встановлює такі гарантійні терміни для автомобілів, що використовуються на території України:
– на нові автомобілі Toyota, продані через мережу Дилерів в Україні, 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу першому Власнику, – на гібридну систему гарантійний термін складає 60 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності, що наступить раніше, починаючи з дати продажу першому Власнику,
– на випадки корозії поверхні чи пошкодження лакофарбового покриття на будь-яких пофарбованих деталях кузова, внаслідок дефектів матеріалів чи виробництва, гарантійний термін складає 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності, що наступить раніше, починаючи з дати продажу першому Власнику.
"Гарантійний термін за Програмою подовженої гарантії" означає термін дії додаткових гарантійних зобов’язань за Програмою на компоненти, вузли та агрегати конкретного Автомобіля, перелічені в цьому Додатку. Гарантійний термін за Програмою подовженої гарантії визначається інтервалом від дати виконання Дилером Toyota регламентного технічного обслуговування Автомобіля в повному обсязі до визначеної планової дати проходження наступного регламентного технічного обслуговування за строком та пробігом відповідно до регламенту технічного обслуговування, визначеного виробником.
У випадку, якщо протягом Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії продовжують діяти гарантійний термін експлуатації Автомобіля), при виявленні недоліків в Автомобілі виконанню підлягають в першу чергу гарантійні зобов’язання Виробника щодо Автомобіля в цілому, які мають переважну силу над умовами Програми.
"Гібридна система" означає сукупність наступних компонентів:
• Високовольтна батарея
• Блок керування високовольтною батареєю
• Блок керування гібридним приводом
• Інвертор з конвертором
"Дата продажу" означає дату, коли Автомобіль було вперше продано та передано, згідно відповідного документа, який підтверджує факт переходу права власності до першого Власника на Автомобіль, що не виступає в статусі Дилера. Однак, це визначення також розповсюджується на Автомобілі Дилерів, які використовуються для демонстрації, власного використання або інших подібних призначень, та означає дату початку експлуатації Автомобіля, гарантійний термін на який починає обчислюватись з моменту складання відповідного документу, що підтверджує факт переходу права власності.
“Дилер” означає юридичну особу, що уповноважена Дистриб’ютором продавати Автомобілі, здійснювати сервісне та гарантійне обслуговування Автомобілів.
"Дилерська мережа" - сукупність Дилерів, уповноважених Дистриб'ютором, на території України.
«Дистриб’ютор» означає ПІІ «Тойота-Україна», що розташоване за адресою: Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 24-Б
"Запчастина" означає будь-яку оригінальну запчастину або складову частину, що постачається Дистриб'ютором та є схваленою Виробником для використання в технічному обслуговуванні чи ремонті автомобілів.
"Недолік" окрема невідповідність складових частин (компонентів, вузлів та агрегатів, перелічених у цьому Додатку) Автомобіля вимогам нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до нього, а також інформації про Автомобіль, яка надана Виробником, спричинена дефектами виробництва чи складання.
"Програма подовженої гарантії (Програма)” – означає умови, правила та процедури надання додаткових гарантійних зобов’язань, що розповсюджуються виключно на компоненти, вузли та агрегати Автомобіля, перелічені в цьому Додатку, та передбачають надання Власникам права на усунення недоліків зазначених
компонентів, вузлів або агрегатів, якщо такі недоліки спричинені дефектами матеріалів або виробництва чи складання, на умовах, встановлених цим Додатком.
"Ремонт за програмою подовженої гарантії" означає комплекс операцій із відновлення справності і роботоздатності складових частин (компонентів, вузлів та агрегатів, перелічених у цьому Додатку) Автомобіля, які спричинені недоліком матеріалів або виробництва чи складання, протягом Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії у відповідності до цього Додатку. Всі запасні частини замінені при виконані гарантійного ремонту за програмою подовженої гарантії переходять у власність Дистриб’ютора.
"Cервісна книжка" означає книгу “Сервіс та гарантія”, яка містить умови гарантії Виробника та регламент технічного обслуговування відповідно до моделі та модифікації Автомобіля. У випадку відсутності або втрати сервісної книжки з умовами гарантії Виробника та регламентом технічного обслуговування можна ознайомитись, на веб-сайті www.toyota.ua.
"Територія дії Програми подовженої гарантії" означає територію України.
"ТМС" означає Toyota Motor Corporation, японська корпорація, головний офіс якої знаходиться за адресою: Toyota-cho, Toyota-city, Aichi-Pref. 471-8571, Japan.
"ТМЕ" означає Toyota Motor Europe, Бельгійська корпорація, штаб-квартира якої знаходиться за адресою: Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Belgium.
"Toyota" означає в залежності від контексту використання цього терміну (1) торгова марка та торгова назва "Toyota"; та/або (2) корпоративна група компаній Toyota/Lexus загалом або будь-яка юридична особа, що належить до цієї групи.

2. Умови надання обслуговування за Програмою

2.1. Умови Програми подовженої гарантії розповсюджуються виключно на Автомобілі, які відповідають всім вимогам, що наведені нижче:
- минуло не менше, ніж 2 роки або пробіг склав не менше, ніж 85 000 кілометрів, починаючи з дати продажу Автомобіля першому Власнику, (гарантійні зобов’язання Виробника на Автомобіль закінчиться швидше, ніж настане термін наступного технічного обслуговування (за строком або пробігом) відповідно до регламенту Виробника);
- минуло не більше 10 років та пробіг склав не більше 160 000 кілометрів, починаючи з дати продажу Автомобіля першому Власнику;
- Програма подовженої гарантії підключається автоматично в разі, коли Власник замовив, а Дилер належним чином виконав усі роботи з регламентного технічного обслуговування Автомобіля згідно регламенту Виробника на Території дії Програми подовженої гарантії.
2.2. Ремонту за Програмою подовженої гарантії на території України підлягають виключно компоненти, вузли та агрегати Автомобілів, що постачаються Дистриб'ютором і продані клієнтам безпосередньо через Дилерську мережу в Україні.
2.3. Виробник встановлює додаткові гарантійні зобов’язання на такі компоненти, вузли та агрегати Автомобіля, з урахуванням умов та обмежень, встановлених цим Додатком:
Компоненти Двигуна: Блок циліндрів двигуна; Балансирний вал; Розподільний вал; Штовхачі / Ролики / Кулачки; Рокери (Коромисла); Клапани та їх напрямні; Колінчастий вал та підшипники (вкладиші); Шків колінчастого валу; Головка блоку циліндрів; Прокладки головки блоку циліндра; Шатуни; Вал приводу додаткового обладнання; Маховик та його вторинний диск; Вінець маховика; Ролик ременя приводу додаткового обладнання без механізму натягування ременя; Піддон картеру; Датчик тиску масла; Масляний насос; Поршні і поршневі кільця; Поршневі пальці та втулки; Сальники і прокладки; Натягувачі ременя газорозподільчого механізму (ГРМ); Ролик ременя ГРМ; Шестерні ГРМ; Турбонагнітач; Охолоджувач (Інтеркулер) турбонагнітача; Перепускний (регулювальний) клапан турбонагнітача; Кришки рокерів та її ущільнення; Водяний насос (помпа); Клапан рециркуляції відпрацьованих газів; Охолоджувач масла; Корпус масляного фільтра; Датчик детонації; Кисневий датчик; Кабелі (які не входять в електропроводку);
Компоненти бензинової паливної системи: Витратомір повітряного потоку (витратомір повітря); Електронний блок управління (ECU); Дросельна заслінка; Регулятор тиску палива; Паливозабірник; Датчики палива (тиску, температури тощо); Паливний бак; Індикатор рівня палива;
Компоненти дизельної паливної системи: Витратомір повітряного потоку (витратомір повітря); Електронний блок управління (ECU); Датчик положення дросельної заслінки; Паливозабірник; Паливний бак;
Компоненти системи охолодження: Датчик рівня охолоджуючої рідини; Реле вентилятора охолодження; Датчик вентилятора охолодження; Перемикач або датчик температури охолоджуючої рідини двигуна; Вентилятор двигуна; В’язкісна муфта вентилятора (віскомуфта); Радіатор; Кришка радіатора; Термостат і його корпус;
Компоненти механічної коробки передач: Головний циліндр зчеплення; Робочий циліндр зчеплення; Вилка зчеплення та її упор; Троси зчеплення; Привід зчеплення; Корпус коробки передач або трансмісії; Шестерні і вали; Синхронізатори; Маточини; Підшипники та втулки; Сальники і прокладки; Привід та троси передач; Важіль перемикання передач;
Компоненти автоматичної коробки передач: Корпус коробки передач або трансмісії; Шестерні та вали; Селектори; Соленоїди; Електронні актуатори; Блок клапанів; Масляний насос; Охолоджувач масла; Електронний блок керування; Маточини; Підшипники та втулки; Сальники і прокладки; Привід та троси передач; Гідротрансформатор; Важіль вибору передач;
Компоненти головної передачи та диференціалу: Центральний диференціал; Корпус центрального диференціала; Диференціал; Коронне зубчасте колесо та мале зубчасте колесо пари (шестерня та зубчасте колесо пари); Вали; Шестірні; Підшипники; Втулки; Маточини; Важелі вибору режимів;
Компоненти трансмісії: Шарніри рівних кутових швидкостей; Карданні з’єднання; Піввісі; Карданні вали; Підшипники; Втулки; Муфти; Сальники і прокладки;
Компоненти підвіски: Поперечні тяги (Торсіони); Тяги стабілізаторів; Поперечні балки; Підрамники; Підшипники маточин; Маточини; Шайби; Контргайки;
Компоненти рульового управління: Рульова рейка (в зборі); Рульовий редуктор; Корпус редуктора; Рейка та шестерня; Насос гідропідсилювача керма; Резервуар гідропідсилювача; Сальники; Підшипники; Рульова колонка; Проміжний вал;
Компоненти гальм: Блок керування ABS; Компоненти системи ABS; Датчики швидкості; Підсилювач гальм; Гальмівні супорти; Механізми приводів; Клапани; Головний гальмівний циліндр; Резервуар гальмівної рідини; Гальмівні циліндри; Вакуумний насос;
Компоненти кондиціонеру або опалювача: Теплообмінник обігрівача; Двигуни і заслінки обігрівача; Двигун вентилятора обігрівача; Компресор кондиціонера; Конденсор (радіатор); Випаровувач; Блок-приймач/осушувач; Елементи керування опалюванням; Клапан обігрівача; Датчик температури випаровувача;
Електричне обладнання: Стартер двигуна; Генератор; Котушки; Двигуни склоочисника; Двигуни насоса омивача скла; Реле сигналу повороту; Двигун вентилятора обігрівача; Звуковий сигнал; Ручні вимикачі; Спіральний кабель подушки безпеки; Блок електронного запалювання; Реле; Нагрівальний елемент скла; Бортовий комп'ютер (Маршрутний бортовий комп'ютер); Мотори/регулятори склопідіймачів; Блок керування склопідіймачами; Двигуни приводу бічних дзеркал; Дистанційне керування в ключах; Соленоїди приводу замків; Датчики подушок безпеки; Блок керування центральним замком; Блок керування затримкою згасання внутрішнього світла; Вимірювальні прилади; Годинники; Датчик швидкості та спідометр; Тахометр; Джгути дротів (тільки вихід з ладу в разі короткого замикання); Електродвигуни сидінь; Прикурювач (окрім його з'ємної частини (запальнички)); Датчики; Елементи підігріву сидіння; Сигналізації виробництва Toyota; Електродвигуни приводу регулювання фар; Дроти системи запалювання; Електронні блоки керування та їх перепрограмування (окрім стирання діагностичних кодів помилок (DTC));
Компоненти кузову: Люк даху (тільки заводська комплектація); мотор привода люку даху (тільки заводська комплектація); Дверні замки; Трос відкриття капоту; Телескопічні опори задніх дверей; Вісі важелів склоочисників; Каркаси сидінь; Механізми ременів безпеки; Аксесуари встановлені виробником та аксесуари, які встановлені Дистриб’ютором.
Компоненти гібридної установки (покриття після 5 років або 100 000 кілометрів): Модуль керування гібридним акумулятором; Модуль керування гібридною установкою; Гібридний інвертор з конвертером.
2.4.Зобов’язання розповсюджуються на усунення недоліків, спричинених дефектами матеріалів або виробництва чи складання, та дійсні впродовж відповідного Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії.
2.5. Право на ремонт за Програмою подовженої гарантії надається виключно Власникам Автомобілів, які в повному обсязі пройшли регламентне технічне обслуговування (ТО) в Дилерській мережі з відповідним оформленням документів щодо проходження регламентного технічного обслуговування та за умови відповідності Автомобіля умовам надання обслуговування за Програмою та проходження процедури підключення Автомобіля до Програми, що завершується підписанням цього Додатку.

3. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ

3.1. Виробник встановлює такі Гарантійні терміни за Програмою подовженої гарантії:
• на Автомобілі, продані безпосередньо Дистриб'ютором або через Дилерську мережу в Україні, 12 (дванадцять) місяців або 15 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати проходження чергового регламентного технічного обслуговування.
• на Автомобілі сімейства Toyota Proace продані безпосередньо Дистриб'ютором або через Дилерську мережу, 12 (дванадцять) місяців або 20 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати проходження чергового регламентного технічного обслуговування.
3.2. Гарантійний термін за Програмою подовженої гарантії починається з моменту проходження Власником відповідного технічного обслуговування Автомобіля та обчислюється з моменту складання відповідного
документу, що підтверджує факт проходження технічного обслуговування (акт виконаних робіт та наряд-замовлення).
3.3. У разі зміни власників Автомобіля Гарантійний термін за Програмою подовженої гарантії визначається від дати проходження попереднім Власником відповідного регламентного технічного обслуговування Автомобіля. За новим Власником зберігається дія Програми в повному обсязі за умови дотримання всіма попередніми Власниками умов програми (зокрема, надання Дилеру всієї необхідної інформації для здійснення підключення до програми, проходження попереднім Власником відповідного технічного обслуговування, тощо). При цьому попередній Власник повинен у повній мірі ознайомити нового Власника з умовами програми, та передати новому Власнику документи, що підтверджують проходження регламентних технічних обслуговувань.

4. ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

4.1. Зобов’язання Виробника за Програмою подовженої гарантії розповсюджуються виключно на усунення недоліків, спричинених дефектами матеріалів або виробництва чи складання, які прямо не суперечать положенням цього Додатку.
4.2. Дія Програми подовженої гарантії не розповсюджується на наступне:
4.2.1 Якщо запчастина, компонент, вузол чи агрегат не передбачений у переліку, визначеному п.2.3. цього Додатку.
4.2.2. Якщо недоліки, пов’язані чи спричинені такими чинниками:
- дорожньо-транспортної пригоди та її наслідків;
- механічних пошкоджень Автомобіля чи його окремих складових (в тому числі, але не виключно – внаслідок неправильної експлуатації Автомобіля чи таких складових);
- порушення правил експлуатації;
- крадіжки Автомобіля або пожежі з завданням будь-яких пошкоджень окремих вузлів чи Автомобіля в цілому;
- зловживання або недбалості при використанні, недбалого догляду за Автомобілем;
- неправильного використання (зокрема, участь Автомобіля у перегонах, перевантаження Автомобіля, експлуатація в непристосованих дорожніх умовах);
- невиконання регламентного технічного обслуговування в повному обсязі, недотримання періодичності регламентного технічного обслуговування або недотримання Власником рекомендацій Дилера щодо наступного технічного обслуговування викладених в п.5.3. цього Додатку;
- проведення робіт з технічного обслуговування чи ремонту особами чи підприємствами, які не є офіційними Дилерами;
- встановлення та використання неоригінальних або наданих Власником (або користувачем Автомобіля) та/або не еквівалентних оригінальним запасних частин, мастил, експлуатаційних рідин та інших витратних матеріалів при проведенні регламентного технічного обслуговування та/або ремонті Автомобіля;
- встановлення та використання запасних частин чи аксесуарів, паливно–мастильних матеріалів та експлуатаційних рідин, які за технічними характеристиками не затверджені (рекомендовані) Виробником або Дистриб’ютором для даного Автомобіля;
- внаслідок встановлення неоригінального обладнання (сигналізацій, пристроїв проти викрадення, додаткових опалювачів, аудіо та відео-обладнання, паркувальних пристроїв та інше). В разі встановлення переліченого обладнання Дилером, гарантія на нього надається за рахунок Дилера;
- використання неякісної або неліцензованої продукції в дискових програвачах чи навігаційних системах;
- впливу шкідливих зовнішніх чинників, таких як: кислотні атмосферні опади, град, блискавки, повені, солі, піску, гравію, каміння, смол дорожнього покриття, хімічно та фізично агресивних середовищ, промислових та хімічних викидів, незадовільних дорожніх умов, пташиного посліду і таке інше;
- порушення вимог експлуатаційної документації, використання у спортивних змаганнях, зміни конструкції та параметрів Автомобіля (зокрема зміни конструкції, що відрізняються значним ступенем впливу на експлуатаційні характеристики Автомобіля, зокрема, але не виключно, наступні: встановлення газобалонного обладнання (ГБО); зміна параметрів блоків управління (чип-тюнінг); встановлення блоків підвищення потужності; встановлення позаштатних підігрівачів палива, автономних опалювачів салону і т.ін.) Дистриб’ютор має право змінювати та розширювати перелік модифікацій, що зумовили внесення суттєвих змін в заводську конструкцію Автомобіля відповідно до нормативно-правових актів та вимог Виробника;
- несвоєчасного усунення інших несправностей;
- експлуатація Автомобіля при недостатній кількості експлуатаційних рідин (наприклад, мастила, охолоджуючої або гальмівної рідини) у зв'язку із несвоєчасним виявленням експлуатаційної витрати або витоку;
- використання не рекомендованих Виробником експлуатаційних рідин, палива та мастильних матеріалів;
- несправності паливної системи, систем впуску, випуску та запалювання у наслідок використання палива невідповідного вказаному в експлуатаційній документації, яка передається Власнику разом з Автомобілем, та нормам чинного законодавства (в тому числі забрудненого або етильованого бензину);
- пошкодження елементів трансмісії (в тому числі у разі наявності наслідків перегріву або підгоряння фрикційних дисків) внаслідок помилкових дій при керуванні автомобілем або недотримання правил експлуатації автомобіля згідно експлуатаційної документації (наприклад у разі буксування, несвоєчасного
проведення робіт з технічного обслуговування; недотримання визначеного порядку та умов перемикання передач та ін);
- пошкодження елементів підвіски та рульового керування, що виникли внаслідок недбалого керування на нерівностях доріг, що супроводжується значними ударними навантаженнями на деталі Автомобіля, та недотримання при цьому відповідного швидкісного режиму;
- експлуатації автомобіля після загоряння індикатору або відображення попередження про несправність, якщо такі індикатори або попередження забороняють подальший рух;

4.2.3. В разі необхідності заміни наступного обладнання:
– всі без винятку фільтри;
– свічки запалювання та розжарювання;
– паливні інжектори (форсунки);
– паливні насоси;
– паливні обігрівачі;
–пасові та ланцюгові передачі;
– диски зчеплення;
– фрикційні диски автоматичних трансмісій;
– гальмівні диски та колодки;
– гумові елементи склоочисників;
– гумові елементи підвіски (втулки, сайлентблоки, відбійники, тощо), а також елементи підвіски, що вийшли з ладу з причини поломки їх гумових елементів;
– передній і задній стабілізатори;
– гумові шланги, трубки, проводи, кріплення двигуна та кузова, пильовики приводних валів;
–вироби зі скла, пластику (в тому числі лобове, заднє, бічні стекла, скло люка або панорамного даху, дзеркал, фар, ліхтарів, лінзи фар, ліхтарів та інші);
– мультимедійні системи;
– лампи, лампочки та плавкі запобіжники;
– регулювальні шайби, петлі, гайки та болти, запобіжники, затискачі, фіксатори та кріплення;
– каталітичні перетворювачі, сажеві фільтри;
– елементи живлення всіх типів пультів керування;
– оригінальні аксесуари які не були встановлені на заводі Виробником;
– шини;
– паливо, мастило (моторне, трансмісійне, компресора кондиціонера та інші), експлуатаційні рідини (охолоджувальна, гальмівна, гідропідсилювача керма, розчин сечовини(AdBlue), електроліт та інші) та гази (холодагент кондиціонера) та інші витратні матеріали, що використовуються у різних системах Автомобіля;
4.2.4. Якщо недолік стосується категорії складових частин та матеріалів, що зазнають природного зносу та/або впливу атмосферних та інших зовнішніх факторів (пошкодження, знос, забруднення, запотівання, вицвітання, деформування, розрив чи розрізування, ум’ятини, відколи, подряпини, відшарування, тріщини тощо), та на ремонт яких гарантійні зобов’язання не розповсюджуються:
–м’які оздоблювальні матеріали салону та багажного відділення, а саме сидінь, дверей, панелі приладів, обшивка стелі, рульового колеса, ковролін підлоги, карти дверей, панелі і полиці багажного відділення та ін.;
–інші деталі інтер’єру Автомобіля з пластику, шкіри (в т.ч. комбінованої) та інших матеріалів, що піддаються природному зносу;
–гумові елементи ущільнювачів дверей, капота, багажника;
–панелі кузова, бампери, молдинги, хромовані елементи, антени, ручки, зовнішнє оздоблення, блискучі металеві частини або металеві частини без будь якого покриття (ум’ятини, відколи, подряпини, вицвітання, помутніння чи інші ушкодження і нормальний знос від впливу навколишнього середовища);
–корпуси та внутрішні компоненти фар, ліхтарів та дзеркал;
–лакофарбове покриття.

4.2.5. Робіт з технічного обслуговування: *2
–регламентні роботи при плановому технічному обслуговуванню;
–заміна всіх без винятку фільтрів;
–заміна мастила (моторне, трансмісійне, компресора кондиціонера), експлуатаційних рідин (гальмівна, охолоджуюча, гідропідсилювача керма, склоомивача) та газів;
–заміна пасових і ланцюгових передач (у відповідності до норм Виробника)
–заміна обладнання/запчастин, що підлягає природному зносу в процесі експлуатації (зокрема, вказаних у п.4.2.3. та п.4.2.4. цього Додатку);
–діагностика стану підвіски, трубопроводів, рівнів рідин;
–регулювання двигуна, не пов’язані з ремонтними роботами;
–регулювання зчеплення і гальм;
–проточування гальмівних дисків;
–чистка паливної системи;
–чистка охолоджувальної системи;
–чистка нагару і бруду;
–доливання та заправка експлуатаційних рідин та газів;
–балансування коліс і регулювання кутів їхнього розвалу-сходження;
–антикорозійна обробка кузова і лакофарбового покриття;
–інше подібне обслуговування, що необхідне в процесі експлуатації Автомобіля.
*2 - Незважаючи на наведений перелік, дія Програми повинна покривати будь-яку з цих робіт, які вважатимуться необхідними згідно з технічною процедурою у межах виконання ремонту за Програмою.
4.2.6. Випадки будь-якої корозії, будь-якого зносу, люфт, шуми і/або вібрації що безпосередньо не впливають на функціонування Автомобіля;
4.2.7. Окрім того дія програми подовженої гарантії не розповсюджується на будь-які несправності, що були виявлені або існували при проведенні технічного обслуговування (до початку Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії), в тому числі у випадках, коли Дилеру не було повідомлено про їх існування або не була надана можливість їх усунення до початку Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії.
На момент проведення технічного обслуговування Дилером виявлені та рекомендовані до усунення за рахунок Власника наступні несправності Автомобіля:
<інформація з поля «Обмеження подовженої гарантії» наряд-замовлення>
У разі виявлення факту стирання історії діагностичних кодів помилок, право Власника вимагати виконання зобов’язань за програмою виникає виключно після проведення повторного зчитування та аналізу Дилером файлу первинної діагностики після експлуатації Автомобіля не менш ніж 500 км від моменту стирання історії діагностичних кодів помилок без від’єднання клеми акумуляторної батареї або стирання кодів помилок за допомогою будь якого обладнання.
4.2.8. Запасні частини, компоненти, вузли та агрегати, на які поширюються гарантійні зобов’язання Виробника, умови спеціальних сервісних кампаній або будь-яке інше гарантійне покриття.
4.3. Зобов’язання за Програмою подовженої гарантії не поширюються на будь-які непрямі витрати або втрати, понесені у зв’язку з ремонтами, такі як втрата прибутку або доходу Власником, перевезення, буксирування, витрати на телефон, поселення (проживання), оренду Автомобіля, подорожі або втрати часу, доходів та інші матеріальні або моральні збитки.

 

5. УМОВИ, ЗА ЯКИХ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ ВТРАЧАЮТЬ СИЛУ

5.1. Власник втрачає право на виконання Дилером гарантійних зобов’язань щодо всіх компонентів, вузлів та агрегатів Автомобіля за Програмою подовженої гарантії в цілому з моменту порушення до закінчення Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії в наступних випадках:
− зміни показань загального пробігу Автомобіля (спотворення показників одометра), а також у випадку несанкціонованого демонтажу та розбирання щитка приладів;
− при пошкодженнях в результаті дорожньо-транспортних пригод, якщо потребується ремонт/заміна основних агрегатів (двигун, трансмісія, роздавальна коробка, задній та/або передній диференціали, механізм рульового керування, тощо) та/або нез’ємних силових елементів кузова, рами або несучих елементів підвіски;
− у випадку пошкоджень транспортного засобу, що кваліфіковані як «повне знищення» (‘total loss’) за даними відповідної фінансової установи (про що Дилер вносить відповідну відмітку в СК);
5.2. Зобов’язання за Програмою діють виключно впродовж Гарантійного терміну за Програмою подовженої гарантії. Жодні перевищення пробігу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 15 000 кілометрів або 20 000 кілометрів для Автомобілів сімейства Toyota Proace) або перебільшення інтервалу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 12 місяців) не допускаються - у такому випадку зобов’язання за Програмою втрачають чинність у зв’язку із закінченням строку їх дії.
5.3. У разі порушення термінів виконання технічного обслуговування Власником він втрачає право вимагати виконання Дилером зобов’язань за Програмою щодо його Автомобіля. В такому разі: 5.3.1. Якщо регламентне технічне обслуговування пройдено з незначним порушенням термінів проходження по пробігу або строку, термін проходження наступного регламентного технічного обслуговування розраховується від пробігу або дати продажу Автомобіля першому Власнику та спираючись на стандартний міжсервісний інтервал, який складає 15 000 км (для автомобілів сімейства Toyota Proace – 20 000 км) або 12 місяців. 5.3.2. У разі суттєвого порушення термінів проходження по пробігу або строку, відповідно: – якщо перепробіг не перевищує половину міжсервісного інтервалу (тобто не більше 7 500 км або 6 місяців, а для автомобілів сімейства Toyota Proace не більше 10 000 км або 6 місяців), рекомендується проходити пропущене регламентне технічне обслуговування (тобто те, яке не було виконане вчасно). При цьому термін проходження наступного регламентного технічного обслуговування розраховується від пробігу або дати продажу Автомобіля першому Власнику та спираючись на стандартний міжсервісний інтервал, який складає 15 000 км або 12 місяців (для автомобілів Toyota Proace – 20 000 км або 12 місяців). – якщо перепробіг перевищує половину міжсервісного інтервалу (тобто більше 7 500 км або 6 місяців, а для автомобілів сімейства Toyota Proace більше 10 000 км або 6 місяців), рекомендується проходити наступне за регламентом технічне обслуговування. При цьому слід виконати роботи і заміни з пропущеного регламентного
технічного обслуговування та які не включені в поточне регламентне технічне обслуговування, перелік таких робіт надається дилером. Дата та пробіг наступного технічного обслуговування визначається індивідуально відраховуючи від дати та показників пробігу при проведенні поточного регламентного технічного обслуговування;
5.3.3. протягом одного місяця від дати проходження відповідного регламентного технічного обслуговування звернення до Дилерів щодо виконання ремонтів за програмою подовженої гарантії не приймаються.
5.3.4. незначними порушеннями вважаються перевищення пробігу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 15 000 км, а для автомобілів сімейства Toyota Proace – 20 000 км) не більш ніж на 1 000 км, або перебільшення інтервалу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 12 місяців) не більш ніж на 21 календарний день; 5.3.5. суттєвим порушенням вважаються перевищення пробігу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 15 000 км, а для автомобілів сімейства Toyota Proace – 20 000 км) більш ніж на 1 000 км, або перебільшення інтервалу між регламентними технічними обслуговуваннями (який складає 12 місяців) більш ніж на 21 календарний день.

6.ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВЛАСНИКА

Для отримання можливості користування умовами Програми подовженої гарантії власник повинен: - ознайомитися з правилами і рекомендаціями з експлуатації Автомобіля, зазначеними в «Посібнику користувача», і суворо їх дотримуватись в процесі експлуатації
- виконувати вимоги щодо періодичності регламентного технічного обслуговування, як передбачено Виробником;
- надавати реальні показники пробігу Дилеру при зверненні для проходження регламентного технічного обслуговування або із скаргою на недолік.

dsc3939_kopia
Презентація нового Yaris!
Детальнiше
lc_premium_gr_sport_kopia
Діє до 30 червня 2024 р.
Спеціальні ціни на LAND CRUISER!
Детальнiше
2021_highlander_dpl_dynamic_0181_kopia
-4% на Highlander Гібрид!
Детальнiше
toyota_corolla_cross_93_12_kopia
Corolla Cross Гібрид за спеціальною ціною!
Детальнiше
pasha_post2npop
З Великоднем!
Детальнiше
2024_land_cruiser_006_large_landscape_kopia
Новий Land Cruiser Prado!
Детальнiше
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля